Aktualności

UWAGA !

W dniach 24 i 31 grudnia lecznica pracuje do godziny 13.00

W dniach 25,26 grudnia oraz 1 stycznia lecznica będzie nieczynna

( będzie pełniony dyżur tylko dla pacjentów z nagłymi przypadkami)

Drodzy Opiekunowie!

W związku z obowiązującym stanem wyjątkowym zmuszeni jesteśmy wprowadzić zmiany w funkcjonowaniu naszej lecznicy na ul. Beskidzkiej oraz gabinetu na os. Złotego Wieku.

1️ Osoby z objawami infekcji nie będą wpuszczane do budynku lecznicy, dlatego prosimy o wysłanie zwierzęcia na wizytę ze zdrową znajomą osobą.

2️.Prosimy o przychodzenie tylko jednego właściciela ze zwierzęciem, pozostałym osobom zaleca sie pozostanie w samochodzie lub w rozproszeniu przed lecznicą (w odległości zgodnej z normami sanitarnymi). W poczekalni prosimy o zajmowanie miejsc siedzących z zachowaniem bezpiecznej odległości zaleconej przez służby sanitarne.

3️.Przed recepcją może znajdować się tylko 1 osoba, prosimy zachować odpowiednią odległość od recepcji (wyznaczona linia na podłodze).

4️.Prosimy o umawianie się na konkretną godzinę na każdą wizytę – przez formularz internetowy dostępny na stronie http://www.krakvet.eu/

lub pod numerem telefonu ️12 655 55 33.

5️.W miarę możliwości prosimy o dokonywanie płatności bezgotówkowo.

6️.Ciężko nam przewidzieć wszystkie możliwe sytuacje jakie mogą wystąpić, dlatego prosimy o stosowanie się do poleceń personelu lecznicy na bieżąco.

Ponadto:

W gabinecie na Złotego Wieku wprowadzamy zapisy na wizyty na konkretną godzinę, prosimy o umawianie się pod numerem telefonu ️12 647 76 77.

Prosimy o bezwzględne stosowanie się do nich w imię naszego wspólnego bezpieczeństwa❗

Badania laboratoryjne

Szanowni pacjenci.
W niedzielę nie wykonujemy rutynowych badań krwi oraz nie przyjmujemy próbek moczu i kału.
Prosimy o dostarczanie próbek w tygodniu od poniedziałku do piątku od godz.9 do 18:00 oraz w soboty od godz.9 do 11.
Pozdrawiamy,
zespół laboratorium

Umawianie wizyt

W naszej lecznicy istnieje możliwość umawiania się na wizyty lekarskie przez internet. Nie dotyczy to wizyt specjalistycznych, zabiegów oraz badań RTG,USG

Umów

się na wizytę